Amiért érdemes velünk dolgozni:

Versenyképes jövedelem

Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég

Változatos feladatok, szakmai kihívások várnak

Karrier lehetőség

Barátságos, fiatalos, összetartó csapat, csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak

Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezet és munkaeszközök

Főbb feladatok:

Aktív és passzív jelöltek felkutatása álláshirdetések, adatbázisok és közösségi média útján, a kiválasztási folyamat adminisztrációja

Toborzási módszerek kiválasztása

Álláshirdetések összeállítása

A toborzási hatékonyság növelése, toborzási csatornák, felületek felkutatása

Önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, lebonyolítása

Belső ajánlási program működtetése

A társaság képviselete állásbörzéken, szakmai rendezvényeken

Esetenként a toborzási folyamat teljes körű helyszíni lebonyolítása a társaság telephelyein

Statisztikák, kimutatások készítése

A HR területét érintő projektek támogatása

Az állás betöltéséhez szükséges:

Minimum 1-2 év tapasztalat HR/recruitment területen

Magasan fejlett kommunikációs készség

Motivált, proaktív személyiség

Eredmény és megoldás-centrikus gondolkodás

B kategóriás jogosítvány

Mobilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Online toborzási csatornák, social media felületek magabiztos használata

Kékgalléros (jellemzően gépjárművezető) munkakörökbe való toborzásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunakeszi