Amiért érdemes velünk dolgozni:

Versenyképes jövedelem

Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég

Változatos feladatok, szakmai kihívások várnak

Karrier lehetőség

Barátságos, fiatalos, összetartó csapat, csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak

Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezet és munkaeszközök

Főbb feladatok:

Tengeri szállítmányozáshoz köthető export és import szállítmányok (FCL / LCL) teljes körű lebonyolítása, illetve kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, partner irodákkal angol és magyar nyelven egyaránt

Szállítmányok rögzítése az SAP vállalatirányítási rendszerben

Napi ad-hoc jellegű problémák kezelése, megoldása

Az állás betöltéséhez szükséges:

Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kiváló alkalmazkodási és kommunikációs képességek

Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Aktív, középszintű angol nyelvtudás

MS Office programok felhasználó szintű kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség

SAP ismerete

Munkavégzés helye:

Dunakeszi